Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

 XXI Przegląd Małych Form Artystycznych Szkolnictwa Specjalnegow Sokołowie Podlaskim
XXI Przegląd Małych Form Artystycznych Szkolnictwa Specjalnegow Sokołowie Podlaskim
 

XXI Przegląd Małych Form Artystycznych Szkolnictwa Specjalnegow Sokołowie Podlaskim

XXI  Przegląd Małych Form Artystycznych Szkolnictwa Specjalnegow Sokołowie Podlaskim już za nami. W tym roku 22 maja nasz ośrodek reprezentowany był przez wykonawców z przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum pod kierunkiem Barbary Frankowskiej i Mieczysławy Krystowskiej.

Młode artystki przedstawiłyukład choreograficzny „Taniec kwiatów”. Swoim wykonaniem wprowadziły na scenę wiosenny nastrój. Za swój występ nagrodzone zostały gromkimi brawami. Ponadto dziewczęta reprezentujące naszą placówkę miały możliwość spotkać i podziwiać dokonania uczniów z innych ośrodków i szkół. Na koniec wszyscy otrzymalidyplomy, upominki oraz zrobiono  pamiątkowe  zdjęcie. Z wielką radością i niezapomnianymi wrażeniami wróciliśmy do naszego ośrodka. Mamy nadzieję znów spotkać się za rok z naszymi przyjaciółmi.
Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie 2022
Integracja uczy w naturalny sposób tolerancji, wrażliwości, otwartości, wyrozumiałości i serdeczności dlatego też 12 maja 2022 r. w ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie zorganizowano spotkanie integracyjne, w którym wzięły udział grupy przedszkolne z Powiatowego Przedszkola Specjalnego w Stoku Lackim, grupa rewalidacyjno-wychowawcza z SOSW w Stoku Lackim oraz grupa przedszkolaków z zaprzyjaźnionego przedszkola w Stoku Lackim.

AKTUALNOŚCI

 • VIII INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „Wiosenne Inspiracje”

  19 maja 2022 r., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiegow Siedlcach odbyła się VIII edycja Integracyjnego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”.

  czytaj więcej
 • „Polska – nasz kraj”

  „Polska – nasz kraj”. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów  zajęć komunikacji realizowanych z uczniami Szkoły Podstawowej i uczniami Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

  czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl