Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

XVIII Regionalny Przegląd Piosenki Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi w Łosicach
XVIII Regionalny Przegląd Piosenki Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi w Łosicach
 

XVIII Regionalny Przegląd Piosenki Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi w Łosicach

Dnia 20 marca  2019 roku uczniowie naszego Ośrodka wzięli udział w XVIII  Regionalnym Przeglądzie Piosenki Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Łosicach.

Tradycyjnie przegląd  odbywał się w Sali Widowiskowej Łosickiego Domu Kultury. Nasz Ośrodek reprezentowali uczniowie klasy III A Szkoły Podstawowej - Andrzej Węgrzyn, Bartosz Gryczka i Kuba Paprocki, którzy pod kierunkiem   wychowawcy p. Lidii Burdzickiej ze wsparciem  p. Zofii Szupiluk oraz p. Joli Rogowskiej  wykonali "Taniec motyli". Drugi występ zaprezentował zespół  klasy III B Gimnazjum w składzie- Paulina Krążała, Tomasz Dymowski,  Robert Kosowski.  Uczniowie  wykonali  utwór pt ."Jest Pięknie" przygotowany pod kierunkiem wychowawcy p. Doroty Chudzik. Wszystkie występy  taneczne, wokalne oraz  wokalno - instrumentalne przygotowane przez ośrodki z całego regionu  były wspaniałe, każdy inny i wyjątkowy. Bawiliśmy się świetnie, odnawiały się dawne znajomości , nawiązały nowe przyjaźnie.  Występujące zespoły otrzymały wyróżnienia, pamiątkowe statuetki  i  upominki niespodzianki . Po zakończeniu przeglądu pełni wrażeń i emocji udaliśmy się do Bursy Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Łosicach na tradycyjny obiad. Jak każdego roku , także w tym nie zabrakło  tortu  przygotowanego przez uczniów Szkoły Zawodowej goszczącego nas Ośrodka . Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, niezwykłą atmosferę i wspaniałe przyjecie. Do zobaczenia za rok!!!!

AKTUALNOŚCI

 • Zasady savoir vivre

  „Czym skorupka za młodu nasiąknie” – czyli zasady savoir vivre.

  czytaj więcej
 • Piknik rodzinny 2019

  Dzień 30.05.2019 roku dla społeczności Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Stoku Lackim był szczególny. W szkole odbyło się spotkanie uczniów z całymi ich rodzinami. w czasie pikniku rodzinnego świętowano przede wszystkim Dzień Dziecka, ale znalazły się również akcenty związane z Dniem Matki i zbliżającym się Dniem Ojca.

  czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl