Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

XVI Przegląd Twórczości Religijnej Osób Niepełnosprawnych, Lubiejewo 2018
XVI Przegląd Twórczości Religijnej Osób Niepełnosprawnych, Lubiejewo 2018
 

XVI Przegląd Twórczości Religijnej Osób Niepełnosprawnych, Lubiejewo 2018

17 października 2018 roku w Starym Lubiejewie odbył się XVI Przegląd Twórczości Religijnej Osób Niepełnosprawnych, w którym wzięli udział uczniowie Koła Teatralno- Recytatorskiego naszego Ośrodka.

To już kolejny raz, kiedy wychowankowie z 12 szkół specjalnych i ośrodków szkolno – wychowawczych z województw mazowieckiego i podlaskiego prezentowali się w różnorodności form scenicznych: od dramy, pantomimy, poprzez recytacje, utwory muzyczne, po improwizacje taneczne. W tym roku przegląd organizowany był pod hasłem: „Duch Pański”. Nasi uczniowie wystąpili z pantomimą „Z Duchem Pańskim przemienić świat”, pokazując publiczności wyjątkowe umiejętności aktorskie i sugestywność przesłania sztuki. Zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami. Było to kulturalne wydarzenie, które wzbogaciło nas nie tylko estetycznie, ale i duchowym skarbem. Wróciliśmy od naszych przyjaciół, jak co roku pełni wrażeń, z pamiątkową statuetką Anioła.

AKTUALNOŚCI

  • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024

    Jak co roku w styczniu, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd i Pastorałek pod hasłem  "Kolęda łączy", który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku w CKiS w Siedlcach.

    czytaj więcej
  • Poznajemy postać św. Mikołaja - katecheza

    Dnia 22 listopada 2023 r. w Specjalnym Ośrodku Szklono – Wychowawczym w Stoku Lackim odbyła się katecheza prowadzona przez Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl