Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

XV Regionalny Przegląd Piosenki Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi
XV Regionalny Przegląd Piosenki Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi
 

XV Regionalny Przegląd Piosenki Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi

Dnia 26 kwietnia  2016 roku uczniowie naszego Ośrodka uczestniczyli w XV Regionalnym Przeglądzie Piosenki Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi .

Przegląd został zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Łosicach a odbywał się w Sali Widowiskowej Łosickiego Domu Kultury. Nasz Ośrodek reprezentowali uczniowie klasy III Ab Szkoły Podstawowej - Natalia Roguska i Andrzej Węgrzyn, którzy pod kierunkiem   wychowawcy p. Lidii Burdzickiej ze wsparciem  p. Zofii Szupiluk wykonali "Taniec z chustą”.  Gimnazjum reprezentowały  uczennice klasy III   - Paulina Krążała oraz Aleksandra Zbieć , które wykonały "Piosenkę z zagadkami" przygotowaną pod kierunkiem wychowawcy p. Doroty Chudzik. Występy naszych uczniów  zostały bardzo ciepło przyjęte i nagrodzone gromkimi brawami. Szczególne gratulacje należą się Natalce i Andrzejowi, dla których był to pierwszy występ na tak dużej scenie przed tak wielką publicznością. Wszystkie prezentacje przygotowane przez ośrodki z całego regionu  były wspaniałe, wszyscy
w serdecznej i miłej atmosferze świetnie sie bawili. Wielką  atrakcją był występ  Pana iluzjonisty, który fantastycznie zabawiał wszystkich uczestników przeglądu. Nasi uczniowie  otrzymali wyróżnienia, pamiątkowe figurki i wspaniałe upominki. Jesteśmy z nich bardzo dumni. Po wszystkich prezentacjach  , pełni emocji udaliśmy się do Bursy Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Łosicach, gdzie zostaliśmy przyjęci po królewsku. Czekał na nas pyszny obiad, olbrzymi jubileuszowy tort przygotowany przez uczniów Szkoły Zawodowej goszczącego nas Ośrodka i jeszcze dodatkowe atrakcje. Bardzo miło będziemy wspominali nasze uczestnictwo w przeglądzie - może wrócimy tam za rok !!! Ogromnie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, niezwykłą atmosferę  i wspaniałe przyjecie.

AKTUALNOŚCI

  • Powitanie Jesieni 2021

    Dzisiaj do naszego Ośrodka w przepięknej oprawie muzycznej „Cztery pory roku - jesień” A. Vivaldiego, zawitała kolorowa Pani Jesień z koszem pełnym niespodzianek oraz listą zadań do wykonania.

    czytaj więcej
  • Dzień Przedszkolaka 2021

    20 września 2021 r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl