Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

XIX Dzień Papieski
XIX Dzień Papieski
 

XIX Dzień Papieski

W Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym, tak jak w całej Polsce obchodzono XIX Dzień Papieski, pod hasłem: "Wstańcie, chodźmy!".

Z tej okazji  Koło recytatorsko-teatralne 25 października przybliżyło w montażu słowno-muzycznym ważne wydarzenia dla naszego kraju dotyczące I Pielgrzymki św. Jana Pawła II do Polski.
Uczniowie wystąpili w składzie: Kinga Chojecka, Weronika Żurawska, Jakub Żuk, Robert Kosowski, Paulina Krążała, Paula Wasilewska, Nikola Kosyl.
Nad przygotowaniem występu czuwali: s. Katarzyna Balcerzak, Elżbieta Nowak, Mirosława Grzegorek, Jarosław Ługowski.

Szkolne Koło Caritas działające już trzeci rok w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym 25 października 2019r. zaprezentowało piosenkę: "Chrześcijanin tańczy". Rozpoczynając tym występem swoją działalność w nowym roku szkolnym. Wolontariusz SKC działają pod opieką p. Barbary Szandeckiej - pełniącej funkcję prezesa, s. Katarzyny Balcerzak - asystenta kościelnego i p. Krzysztofa Kowala.  Szkolne Koło Caritas włącza się w przedsięwzięcia charytatywne organizowane przez Caritas Diecezji Siedleckiej.

AKTUALNOŚCI

  • Wycieczka do Warszawy - Teatr Guliwer i Akademia Papug

    Tuż przed przerwą świąteczną, tj. 20 grudnia 2019 roku uczniowie udali się na długo oczekiwaną wycieczkę do Warszawy.

    czytaj więcej
  • Koncert kolęd i pastorałek "Kolęda łączy"

    Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza do udziału w Koncercie kolęd i pastorałek "Kolęda łączy", który odbędzie się 28 stycznia 2020 roku w CKiS w Siedlcach.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl