Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Wycieczka plenerowa do Stoku Wiśniewskiego
Wycieczka plenerowa do Stoku Wiśniewskiego
 

Wycieczka plenerowa do Stoku Wiśniewskiego

Jak co roku w czerwcu wszyscy uczestnicy zajęć Rewalidacji Wychowawczej wraz z rodzicami i opiekunami wyruszyli na wycieczkę plenerową do Stoku Wiśniewskiego.

Powitała nas piękna słoneczna pogoda, która zachęciła do zwiedzenia i podziwiania  pięknych krajobrazów. Główną atrakcją była przejażdżka bryczką zaprzężoną w pięknego konia. Wszystkie dzieci miały okazję dotknąć konia  i nakarmić go marchewką. Gra w piłkę nożną okazało się też świetną zabawą. Wygrani i przegrani po wyczerpujących zawodach udali się na biesiadę grillową. Biesiadowanie umiliło wszystkim wspólne śpiewanie wesołych piosenek. Na zakończenie przygody  wszyscy wspólnie ruszyliśmy pomostem wzdłuż jeziorka. Po mile spędzonym dniu na świeżym powietrzu ,w dobrych humorach wróciliśmy do dalszej  szkoły i na zajęcia.

AKTUALNOŚCI

  • 2 kwietnia 2024 r. - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

    W ramach obchodów Światowego DniaŚwiadomości Autyzmu nasza placówka organizuje jubileuszową X-tą edycję konkursu plastycznego pt. „Kocham, myślę, czuję… na niebiesko”.

    czytaj więcej
  • Walentynki 2024

    14 lutego to fantastyczny dzień w kalendarzu. Wszyscy wiedzą, że właśnie wtedy obchodzimy święto zakochanych. Zawsze staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Kultywujemy tradycję miłości, przyjaźni i szacunku do drugiego człowieka.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl