Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Wycieczka na cmentarz w ramach piątej edycji akcji MEN „Szkoła Pamięta”
Wycieczka na cmentarz w ramach piątej edycji akcji MEN „Szkoła Pamięta”
 

Wycieczka na cmentarz w ramach piątej edycji akcji MEN „Szkoła Pamięta”

Dnia  26 października w ramach piątej edycji akcji MEN „Szkoła Pamięta” uczniowie klas IIA oraz IIB Szkoły Podstawowej wraz z nauczycielami wybrali się Cmentarz Centralny w Siedlcach.

Przełom października i listopada to czas zadumy, refleksji, to czas kiedy wspominamy naszych  bliskich zmarłych. Nie zapominamy również o bohaterach, którzy zapisali się na kartach historii oddając życie za naszą wolność
i wolność naszej Ojczyzny.
Na Cmentarzu Wojennym  zapaliliśmy  znicze na grobach żołnierzy poległych w czasie II wojny światowej oraz przed pomnikiem Dzieci Zamojszczyzny. Swoją wycieczkę zakończyliśmy chwilą zadumy przed Krzyżem Katyńskim i zapaleniem symbolicznego znicza. Kolejne zobowiązanie poczynione – „będziemy tu za rok”.

AKTUALNOŚCI

  • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024

    Jak co roku w styczniu, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd i Pastorałek pod hasłem  "Kolęda łączy", który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku w CKiS w Siedlcach.

    czytaj więcej
  • Poznajemy postać św. Mikołaja - katecheza

    Dnia 22 listopada 2023 r. w Specjalnym Ośrodku Szklono – Wychowawczym w Stoku Lackim odbyła się katecheza prowadzona przez Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl