Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Wycieczka grup Zajęć Rewalidacji Wychowawczej do Serpelic - złota jesień 2019
Wycieczka grup Zajęć Rewalidacji Wychowawczej do Serpelic - złota jesień 2019
 

Wycieczka grup Zajęć Rewalidacji Wychowawczej do Serpelic - złota jesień 2019

16 października 2019 roku grupy Rewalidacji Wychowawczej wyruszyły jesiennym szlakiem w kierunku Doliny Bugu.

Niezwykle ciepły, październikowy dzień był okazją do podziwiania piękna wyjątkowej pory roku, jaką jest jesień. Znakomitym na to miejscem są Serpelice i okolice, pozwalające odkryć piękno okolic rzeki Bug. Po spacerze chodnikami i alejkami Serpelic uczestnicy wycieczki udali się na piknik nad samym brzegiem rzeki gdzie posiłek na świeżym powietrzu umilały wyjątkowe okoliczności przyrody okraszone jednymi z ostatnich już w tym roku tak mocnymi promieniami słońca.
Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie 2022
Integracja uczy w naturalny sposób tolerancji, wrażliwości, otwartości, wyrozumiałości i serdeczności dlatego też 12 maja 2022 r. w ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie zorganizowano spotkanie integracyjne, w którym wzięły udział grupy przedszkolne z Powiatowego Przedszkola Specjalnego w Stoku Lackim, grupa rewalidacyjno-wychowawcza z SOSW w Stoku Lackim oraz grupa przedszkolaków z zaprzyjaźnionego przedszkola w Stoku Lackim.

AKTUALNOŚCI

  • VIII INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „Wiosenne Inspiracje”

    19 maja 2022 r., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiegow Siedlcach odbyła się VIII edycja Integracyjnego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”.

    czytaj więcej
  • „Polska – nasz kraj”

    „Polska – nasz kraj”. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów  zajęć komunikacji realizowanych z uczniami Szkoły Podstawowej i uczniami Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl