Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Wycieczka do Warszawy - przygotowania do obchodów 100 -tnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
Wycieczka do Warszawy - przygotowania do obchodów 100 -tnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
 

Wycieczka do Warszawy - przygotowania do obchodów 100 -tnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Dnia 24 października 2018 grupa młodzieży z naszego ośrodka udała się na wycieczkę do Warszawy.

Ten rok jest dla całej Polski i nas Polaków rokiem szczególnym. 11 listopada obchodzić będziemy 100 -tną rocznicę Odzyskania przez  Polskę Niepodległości.  Przede wszystkim ta rocznica i przygotowania do uroczystych jej obchodów zainspirowały nas do organizacji wyjazdu. Hasłem  naszej wyprawy stała się "Warszawa - stolica Niepodległej".  Odwiedziliśmy wiele wspaniałych historycznych miejsc, złożyliśmy hołd sławnym Polakom pod ich pomnikami, przybliżyliśmy sobie ich postaci. To była wspaniała patriotyczna wyprawa. Nie zabrakło także dawki rozrywki, jaką okazał się niezwykły seans filmowy  "Pod taflą oceanu" prezentowany w technologii 3D.  Seans miał miejsce w Cinema City Sadyba.  Był to dzień pełen wrażeń.Z jednej strony wspaniała lekcja historii, z drugiej - nowe  doświadczenie dla uczniów Gimnazjum i Szkoły Przysposabiającej do Pracy - spotkanie z najnowszą technologią prezentacji i odbioru obrazu w najwyższej jakości Imax 3D.

AKTUALNOŚCI

 • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024

  Jak co roku w styczniu, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd i Pastorałek pod hasłem  "Kolęda łączy", który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku w CKiS w Siedlcach.

  czytaj więcej
 • Poznajemy postać św. Mikołaja - katecheza

  Dnia 22 listopada 2023 r. w Specjalnym Ośrodku Szklono – Wychowawczym w Stoku Lackim odbyła się katecheza prowadzona przez Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu.

  czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl