Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Wycieczka do Warszawy – 29.11.2016r
Wycieczka do Warszawy – 29.11.2016r
 

Wycieczka do Warszawy – 29.11.2016r

Pod hasłem „Słodka bajka”  w dniu 29 listopada odbyła się wycieczka do Warszawy.

Czternasto osobowa grupa uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyła w wyprawie do teatru „Guliwer”, gdzie oglądali spektakl muzyczny „Śpiąca królewna”. Wyjątkowa aranżacja i wspaniała gra aktorów niezwykle zainteresowała i zainspirowała naszych uczniów. Niektórzy z nich postanowili w przyszłości zostać aktorami.
Kolejnym etapem Warszawskiej przygody było uczestnictwo w warsztatach cukierniczych prowadzonych w cukierni „Cukier – Lukier”. Tu każdy uczył się słodkiego rzemiosła wykonując lizaki z  karmelu.  Ten artystyczny walor naszej stolicy wyjątkowo przypadł nam do gustu.
Zapewne ta wycieczka zapadnie naszym uczniom długo w pamięci, a przywiezione z cukierni słodycze będą miłą pamiątką z pracowni cukierniczej.
„Zdrowo i Sportowo” – święto integracji, rodziny i sportu w Stoku Lackim
W malowniczym otoczeniu parku pałacowego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim odbyła się kolejna edycja pikniku rodzinno-sportowego pod hasłem „Zdrowo i Sportowo”. To wyjątkowe wydarzenie, na które dzieci, młodzież i ich rodziny czekają przez cały rok. Łączy ono sportową rywalizację, wspólną zabawę oraz integrację, tworząc atmosferę radości, życzliwości i wzajemnego wsparcia.

AKTUALNOŚCI

  • Sukces naszych wychowanków w konkursie plastycznym „Pejzaż leśny”

    W maju uczniowie naszego Ośrodka uczestniczyli w konkursie plastycznym „Pejzaż leśny”, zorganizowanym przez Nadleśnictwo Siedlce. 

    czytaj więcej
  • „Zdrowo i Sportowo” – święto integracji, rodziny i sportu w Stoku Lackim

    W malowniczym otoczeniu parku pałacowego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim odbyła się kolejna edycja pikniku rodzinno-sportowego pod hasłem „Zdrowo i Sportowo”. To wyjątkowe wydarzenie, na które dzieci, młodzież i ich rodziny czekają przez cały rok. Łączy ono sportową rywalizację, wspólną zabawę oraz integrację, tworząc atmosferę radości, życzliwości i wzajemnego wsparcia.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
https://l77.pl/oferta/pozycjonowanie/