Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Wycieczka do teatru na spektakl „Skąd Mikołaj wie?”
Wycieczka do teatru na spektakl „Skąd Mikołaj wie?”
 

Wycieczka do teatru na spektakl „Skąd Mikołaj wie?”

10 grudnia uczniowie z klas I i II Szkoły Podstawowej obejrzeli spektakl „Skąd Mikołaj wie?” w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora z Łomży. Został on wystawiony na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce CKiS im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach.

Został on wystawiony na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce CKiS im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach. Odpowiedź na tytułowe pytanie skryła się na strychu w domu małego Krzysia, gdzie swoje miejsce znalazły sfatygowane, niechciane zabawki. To piękna opowieść z przesłaniem – warto jest dbać o otaczające przedmioty, bo i one mają przysłowiową duszę. Zawsze można znaleźć dla nich nowe przeznaczenie a po naprawieniu one również mogą spowodować dziecięcy uśmiech. Miło było popatrzeć na skupienie naszych uczniów. Cudowna atmosfera przedstawienia i pełna sala publiczności sprawiły, że dzieci były zachwycone.
Z dużym zaciekawieniem śledziły wątki widowiska.

AKTUALNOŚCI

  • Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

    czytaj więcej
  • Wycieczka do Sejmu i Senatu RP 2019

    18 czerwca 2019r. uczniowie Szkoły PdP z p. dyr. A. Hołownią oraz nauczycielkami: p. B. Frankowską, p. M. Krystowską, p. M. Grzegorek wzięli udział w wycieczce do Warszawy. W planach było zwiedzanie Sejmu i Senatu Rzeczpospolitej Polskiej.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl