Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Wycieczka do księgarni „Prymus”
Wycieczka do księgarni „Prymus”
 

Wycieczka do księgarni „Prymus”

Dnia 13 grudnia 2018 roku z okazji Dnia Księgarza uczennice kl. IV i kl. VIII B odwiedziły jedną z siedleckich księgarń – księgarnię „Prymus”.

Przesympatyczna pani Ania opowiedziała o specyfice pracy księgarza. Uczennice poznały działy księgarni: dział papierniczy, dział z podręcznikami, z ozdobami, dział, w którym można zakupić artykuły szkolne oraz dział dla dzieci i młodzieży, w którym znalazły się między innymi gry dydaktyczne oraz bajki. Pani Ania chętnie odpowiadała na pytania zadawane przez uczennice. Największym zainteresowaniem cieszył się dział z bajkami i opowieściami dla dzieci. Po interesującym pokazie uczennice samodzielnie zakupiły książeczki i kolorowanki. Za piękną postawę podczas zwiedzania księgarni uczennice zostały obdarowane drobnymi prezentami. Na koniec naszej wycieczki odwiedziłyśmy oddział Poczty Polskiej, gdzie uczennice wrzuciły do skrzynki pocztowej kartki z bożonarodzeniowymi życzeniami. To była bardzo ciekawa i pouczająca wycieczka!!!

AKTUALNOŚCI

  • „Niech żyje Bal Karnawałowy 2023!”

    W czwartek, 2 lutego odbył się w naszym ośrodku doroczny bal karnawałowy. W zabawie tanecznej uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy oraz przedszkolaki i uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

    czytaj więcej
  • Kolędowanie w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

    Dnia 25 stycznia, na zaproszenie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach uczniowie klasy III, IV i VI wzięli udział w Jasełkach i wspólnym kolędowaniu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl