Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Wieczór Kolęd 2013
Wieczór Kolęd 2013
 

Wieczór Kolęd 2013

19 grudzień 2013

Dnia 18 grudnia 2013 roku w naszym Ośrodku odbyła się najcieplejsza i chyba najbardziej wyczekiwana uroczystość - Wieczór Kolęd, będący zarazem naszym spotkaniem opłatkowym.

Ośrodek odwiedzili znakomici goście, m.in. Przewodniczący Rady Powiatu Siedleckiego pan Henryk Brodowski, pani Józefa Rychlik - Wicestarosta Powiatu Siedleckiego, pan Kazimierz Prochenka - Radny Rady Powiatu, pani Jolanta Jagiełło - Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Stoku Lackim, Ks Prałat Kazimierz Niemirka - proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego wraz z prefektem, Ks. Wojciechem Majewskim.Uroczyste spotkanie zostało otwarte przez panią Dyrektor Ośrodka Annę Hołownię, powitani zostali wszyscy goście, po czym rozpoczęły się długo i starannie przygotowywane jasełka. Przedstawienie oczarowało każdego widza i w niejednym oku wywołało łzę wzruszenia. W tej atmosferze nastąpiło coroczne dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń.
Dalszą część tego szczególnego dnia stanowiła uroczysta kolacja. Wigilijne potrawy spożyto w rodzinnym gronie uczniów, rodziców, zaproszonych gości i pracowników Ośrodka. Dzień pełen wrażeń zakończyło wspólne śpiewanie kolęd, które nie udało by się tak profesjonalnie gdyby nie udział kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej w Opolu Nowym,
na których ręce reprezentowane przez Prorektora Ks. dr Marcina Bidera złożono prezent upamiętniający ich wieloletnią współpracę z Ośrodkiem.

AKTUALNOŚCI

  • Nauka zdalna

    Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć nadesłanych przez naszych uczniów.

    czytaj więcej
  • Podziękowanie za udział w akcji Polska – moja Ojczyzna

    Po zakończonej akcji - czas na podsumowanie.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl