Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

 

Wieczór Kolęd

Dnia 20 grudnia 2012 r. w naszym ośrodku przeżywaliśmy Wieczór Wigilijny. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz powiatu, miasta, placówek oświatowych w Stoku Lackim, księża z pobliskiej parafii, zaprzyjaźnieni klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego oraz rodzice naszych dzieci.

Wigilijny Wieczór jest wydarzeniem szczególnym. Dzieci oczekują go z ogromną radością, entuzjazmem, a zarazem niecierpliwością. Zawsze dostarcza on wiele emocji, tworzy niepowtarzalny, podniosły klimat. Wigilijny występ z udziałem naszych uczniów miał formę teatrzyku kukiełkowego przeplatanego licznymi, staropolskimi kolędami. Uczniowie odegrali też scenkę przedstawiającą szczęśliwą rodzinę, oczekującą na pojawienie się pierwszej gwiazdki, dziękującą za miniony, pomyślny rok. Jak tradycji przystało wszyscy goście, pracownicy, jak i uczniowie złożyli sobie życzenia dzieląc się opłatkiem, a następnie świętowali spożywając wigilijne potrawy i nucąc znane kolędy.

AKTUALNOŚCI

  • Nauka zdalna

    Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć nadesłanych przez naszych uczniów.

    czytaj więcej
  • Podziękowanie za udział w akcji Polska – moja Ojczyzna

    Po zakończonej akcji - czas na podsumowanie.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl