Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Warsztaty Wielkanocne 2022
Warsztaty Wielkanocne 2022
 

Warsztaty Wielkanocne 2022

Święta Wielkanocne są czasem radosnym, na który z wytęsknieniem czekają zarówno dzieci jak i dorośli.
Są czasem niezwykłym, bogatym w piękne tradycje, które warto przekazywać młodszym pokoleniom.

12 kwietnia uczniowie klasy V i VII poznawali zwyczaje Wielkanocne i rozwijali sprawność manualną na warsztatach wielkanocnych. Ciekawą świąteczną lekcję przygotowała pani Agata Wardziak, która pracuje w Publicznej Bibliotece w Stoku Lackim. Wielki entuzjazm, zadowolenie i ciekawość towarzyszyły uczestnikom tego spotkania.  Samodzielnie wykonali oni ozdobę na świąteczny stół. Warsztaty dostarczyły uczestnikom dużo przedświątecznej radości oraz były okazją do rozwijania twórczości, wyobraźni i integracji. Serdecznie dziękujemy pani Agacie!
Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie 2022
Integracja uczy w naturalny sposób tolerancji, wrażliwości, otwartości, wyrozumiałości i serdeczności dlatego też 12 maja 2022 r. w ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie zorganizowano spotkanie integracyjne, w którym wzięły udział grupy przedszkolne z Powiatowego Przedszkola Specjalnego w Stoku Lackim, grupa rewalidacyjno-wychowawcza z SOSW w Stoku Lackim oraz grupa przedszkolaków z zaprzyjaźnionego przedszkola w Stoku Lackim.

AKTUALNOŚCI

  • VIII INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „Wiosenne Inspiracje”

    19 maja 2022 r., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiegow Siedlcach odbyła się VIII edycja Integracyjnego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”.

    czytaj więcej
  • „Polska – nasz kraj”

    „Polska – nasz kraj”. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów  zajęć komunikacji realizowanych z uczniami Szkoły Podstawowej i uczniami Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl