Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Walentynki w Szkole Przysposabiającej do Pracy - 14 lutego 2019
Walentynki w Szkole Przysposabiającej do Pracy - 14 lutego 2019
 

Walentynki w Szkole Przysposabiającej do Pracy - 14 lutego 2019

Młodzież ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy zorganizowała kolejne integracyjne spotkanie, zapraszając p. Dyrektor oraz kolegów z Gimnazjum.

Sami wykonali nastrojową dekorację oficyny i wymyślili oprawę muzyczną. Imprezę otworzyła pięknym wprowadzeniem pani Dyrektor. Wysłuchaliśmy wierszy o miłości i tekstów o tradycjach dnia świętego Walentego
w wykonaniu uczniów. Na stołach kusiły słodkie pyszności i czekoladowe serca. Dziewczęta otrzymały od swoich sympatii walentynkowe kartki. Radosna, karnawałowa atmosfera towarzyszyła tańczącym do końca.
Nasza młodzież ze Szkoły PdP ponownie udowodniła, jak dobrze radzi sobie w roli organizatora! Z niewielką pomocą swoich nauczycieli oczywiście…
VIII Zimowy Zjazd Integracyjny w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Stoku Lackim 15-17 lutego 2019
VIII Zimowy Zjazd Integracyjny rozpoczął się w piątek 15 lutego tradycyjnym przemarszem do świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Stoku Lackim. W korowodzie oświetlonym pochodniami maszerowali uczniowie Ośrodków Szkolno-Wychowawczych z Łosic, Węgrowa, Oświęcimia, Łodzi i Stoku Lackiego, Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 111 w Warszawie, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego w Sandomierzu oraz uczniowie Zespołu Szkół w Łosicach.

AKTUALNOŚCI

 • Bal karnawałowy 2019

  Tłusty czwartek w Specjalnym Ośrodku w Stoku Lackim obchodzony jest dosyć hucznie - jako podsumowanie karnawału urządzono uroczysty bal.

  czytaj więcej
 • ŚWIATOWY DZIEŃ WIEDZY NA TEMAT AUTYZMU 2019

  W ramach obchodów Światowego Dnia Wiedzy na Temat Autyzmu, nasza placówka wspólnie z kinem „ Helios” i Galerią „Siedlce” zaprasza na V integracyjne spotkanie, które odbędzie się 3 kwietnia 2019 r.

  czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl