Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

"W Tobie jest moc" - Festiwal Piosenki Religijnej 2024
"W Tobie jest moc" - Festiwal Piosenki Religijnej 2024
 

"W Tobie jest moc" - Festiwal Piosenki Religijnej 2024

Dnia 4 czerwca 2024 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym odbył się IV Festiwal piosenki religijnej pod Hasłem „W Tobie jest moc”.

Uczniowie Ośrodka oraz zaproszeni goście zaprezentowali różne piosenki chwalące Boga, Maryję a także Anioła Stróża - naszego opiekuna. W Festiwalu oprócz Uczniów Ośrodka wystąpili uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Kisielan i Siedlec, schola „Dwie Korony” z Parafii św. Maksymiliana z Siedlec oraz Klerycy z wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej. Dziękujemy Wszystkim Wykonawcom z ubogacenie nas swoim śpiewem i tańcem wielbiącym Boga.

AKTUALNOŚCI

  • „Spotkania z muzyką 2024” – podsumowanie

    „Muzyka jest wiecznym elementem życia” - Johann Sebastian Bach

    czytaj więcej
  • Warsztaty ceramiczne w Arche w Siedlcach

    W drugim półroczu mijającego roku szkolnego uczennice klasy VIIIB udały się w niezapomnianą podróż w świat sztuki i rzemiosła. Dzięki Fundacji Leny Grochowskiej działającej w Arche w Siedlcach dziewczęta odkrywały tajemnice formowania gliny oraz szkliwienia, malowania i zdobienia ceramiki podczas dziesięciu zajęć warsztatowych.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa stron internetowych