Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

W magicznej krainie Troickolandii
W magicznej krainie Troickolandii
 

W magicznej krainie Troickolandii

1 lutego nasi uczniowie przeżyli wspaniałą przygodę w Krainie Trickolandii.

W tym niezwykłym miejscu trickartowe obrazy tworzą wrażenie przestrzenności i trójwymiaru, co sprawia, że widz czuje się jak bohater obrazu. Jest to rodzaj artystycznej zabawy angażującej wyobraźnię. Wszyscy ulegaliśmy tym optycznym złudzeniom oszukując swoje zmysły. W magiczny sposób przenieśliśmy się do środka świata bajecznych obrazów, zdumiewających miraży, lustrzanych pokoi szokujących nieskończonością.
Serdecznie dziękujemy p. Renacie i P. Markowi za zaproszenie nas do niezwykłej krainy Trickolandii. Dzięki Wam przekroczyliśmy progi do świata magii, doświadczyliśmy niezwykłych przeżyć i wspaniałej zabawy.

AKTUALNOŚCI

 • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda Łączy"

  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stoku Lackim serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Koncercie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 17 stycznia 2019 r.
  w godzinach 10.00-13.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach przy ul. Bpa I. Świrskiego 31.

  czytaj więcej
 • Wieczór Kolęd 2018

  Wyjątkowe przedstawienie nawiązujące do zwyczajów i tradycji wigilijnych towarzyszących oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia  było ozdobą tegorocznego „Wieczoru wigilijnego”, który odbył się 18 grudnia w naszym Ośrodku.

  czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl