Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

W magicznej krainie Troickolandii
W magicznej krainie Troickolandii
 

W magicznej krainie Troickolandii

1 lutego nasi uczniowie przeżyli wspaniałą przygodę w Krainie Trickolandii.

W tym niezwykłym miejscu trickartowe obrazy tworzą wrażenie przestrzenności i trójwymiaru, co sprawia, że widz czuje się jak bohater obrazu. Jest to rodzaj artystycznej zabawy angażującej wyobraźnię. Wszyscy ulegaliśmy tym optycznym złudzeniom oszukując swoje zmysły. W magiczny sposób przenieśliśmy się do środka świata bajecznych obrazów, zdumiewających miraży, lustrzanych pokoi szokujących nieskończonością.
Serdecznie dziękujemy p. Renacie i P. Markowi za zaproszenie nas do niezwykłej krainy Trickolandii. Dzięki Wam przekroczyliśmy progi do świata magii, doświadczyliśmy niezwykłych przeżyć i wspaniałej zabawy.

AKTUALNOŚCI

  • Wycieczka do Powiatowego Urzędu Pracy

    16 maja 2018r. uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy pod opieką nauczycielek p. B. Frankowskiej i p. M. Krystowskiej odwiedzili Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach.

    czytaj więcej
  • V Integracyjny Przegląd Twórczości Artystycznej „WIOSENNE INSPIRACJE”

    Już po raz piąty w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach zorganizowany został  Integracyjny Przegląd Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl