Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Szukamy darów jesieni- wycieczka do Parku
Szukamy darów jesieni- wycieczka do Parku
 

Szukamy darów jesieni- wycieczka do Parku

21 września 2018roku przedszkolaki z grup ,,Limonki” i ,,Słoneczka” wybrały się na wycieczkę do Parku Miejskiego w Siedlcach.

Dzieci podziwiały piękno jesiennej przyrody. Spacerując alejkami Parku przedszkolaki obserwowały drzewa i ich kolorowe liście, przyglądały się skaczącym po gałęziach zwinnym wiewiórkom oraz pływającym w stawie kaczkom. Na pamiątkę naszej wycieczki przywieźliśmy do kącika przyrody w przedszkolu bukiety liści, koszyk kasztanów oraz żołędzi.  To był bardzo miło spędzony czas.

AKTUALNOŚCI

  • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024

    Jak co roku w styczniu, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd i Pastorałek pod hasłem  "Kolęda łączy", który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku w CKiS w Siedlcach.

    czytaj więcej
  • Poznajemy postać św. Mikołaja - katecheza

    Dnia 22 listopada 2023 r. w Specjalnym Ośrodku Szklono – Wychowawczym w Stoku Lackim odbyła się katecheza prowadzona przez Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl