Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Święto Piernika 2019
Święto Piernika 2019
 

Święto Piernika 2019

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, okres Adwentu trwa w najlepsze. Jest to czas przygotowań do świąt, więc i piernikowego ciasta. Aby lepiej poznać ten tradycyjny, staropolski wypiek odwiedził nas Zespół Ludowy "Podlasianki", którego członkinie przepis na najlepsze pierniki mają w "małym palcu".

Radość ze wspólnych wypieków była ogromna a zapach pieczonego ciasta zdominował cały Ośrodek. Dziękujemy serdecznie Paniom z Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach za przeprowadzenie wspaniałych zajęć.

AKTUALNOŚCI

  • „Niech żyje Bal Karnawałowy 2023!”

    W czwartek, 2 lutego odbył się w naszym ośrodku doroczny bal karnawałowy. W zabawie tanecznej uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy oraz przedszkolaki i uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

    czytaj więcej
  • Kolędowanie w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

    Dnia 25 stycznia, na zaproszenie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach uczniowie klasy III, IV i VI wzięli udział w Jasełkach i wspólnym kolędowaniu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl