Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Święto 11 listopada 2022 - w Szkole Przysposabiającej do Pracy
Święto 11 listopada 2022 - w Szkole Przysposabiającej do Pracy
 

Święto 11 listopada 2022 - w Szkole Przysposabiającej do Pracy

Narodowe Święto Niepodległości jest w naszym ośrodku niezwykle ważnym dniem i skupia całą społeczność szkolną wokół wspólnych działań.

Jak co roku, uczniowie klas Szkoły SPP aktywnie włączyli się do przygotowania odpowiedniej oprawy rocznicy odzyskania przez Polskę wolności. Budynki, klasy, korytarze nabrały uroczystego charakteru dzięki staraniom młodzieży i nauczycieli. Prace plastyczne, kotyliony, biało – czerwone kwiaty i flagi ozdobiły  pomieszczenia szkolne. Natomiast 16 listopada spotkaliśmy się w gronie najstarszych klas, aby podsumować wszystko, co się wydarzyło w te listopadowe, biało- czerwone dni, przypomnieć historię Polski i postaci bohaterów związanych z tym Świętem, utrwalić narodowe symbole. Budujemy naszą małą szkolną wspólnotę, małą lokalną ojczyznę także na apelach. Tak więc podczas listopadowego spotkania wszyscy ze wzruszeniem powtórzyliśmy słowa Mazurka Dąbrowskiego – „Jeszcze Polska nie zginęła!...”

AKTUALNOŚCI

 • Dzień Pluszowego Misia 2022

  Wszyscy znamy misie z bajek i filmów. Koralgol, Uszatek, Puchatek, Paddington, Tedy to przyjaciele wielu z nas.

  czytaj więcej
 • Wycieczka do manufaktury czekolady

  W środę 23 listopada od wczesnych godzin porannych dużo się działo. Najstarsze klasy Szkoły Przysposabiającej do Pracy przygotowywały się do wyjazdu na wycieczkę szkolną.

  czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl