Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Światowy Dzień Zespołu Downa
Światowy Dzień Zespołu Downa
 

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dnia 22 marca odbył się apel poświęcony Światowemu Dniu Zespołu Downa.

We wstępie przybliżono uczniom  ideę  tego święta, jego  datę , sposoby  obchodów  na całym świecie. Podczas spotkania  oficjalnie zakończono  akcję ośrodkową - "pacynka ze skarpetki".  Każdy zespół począwszy od grup przedszkolnych, przez zespoły rewalidacji wychowawczej, szkołę podstawową,  gimnazjum po szkołę  PDP  zaprezentował swoje dzieła. Wszystkie  pacynki  były niezwykle pomysłowe, wykonane z dużą fantazją, różnorodnymi technikami z wykorzystaniem wielu zaskakujących czasami  dodatków. Wszystkie  tworzą małą wystawę na dolnym korytarzu naszego ośrodka.  Podczas apelu zaprezentowali się  wykonawcy indywidualni  oraz zespoły , które pod czujnym okiem nauczycieli przygotowały  wspaniałe występy  - dziękujemy!!!! Podczas spotkania mówiliśmy tez o prawach dziecka, obejrzeliśmy wspólnie teledysk oraz prezentację multimedialną. Było dużo radości, śpiewu, muzyki, zabawy.  Na pamiątkę spotkania wszystkie klasy  otrzymały podziękowania, okolicznościowe karty z kalendarza, wiersze tematyczne oraz kolorowe skarpetki. Dziękujemy za  czynne uczestnictwo i zaangażowanie wszystkich uczniów i nauczycieli, wielkie brawa dla wszystkich!!!

AKTUALNOŚCI

  • Zasady savoir vivre

    „Czym skorupka za młodu nasiąknie” – czyli zasady savoir vivre.

    czytaj więcej
  • Piknik rodzinny 2019

    Dzień 30.05.2019 roku dla społeczności Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Stoku Lackim był szczególny. W szkole odbyło się spotkanie uczniów z całymi ich rodzinami. w czasie pikniku rodzinnego świętowano przede wszystkim Dzień Dziecka, ale znalazły się również akcenty związane z Dniem Matki i zbliżającym się Dniem Ojca.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl