Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK Z … MAŁPKĄ IWONĄ
ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK Z … MAŁPKĄ IWONĄ
 

ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK Z … MAŁPKĄ IWONĄ

W zeszłym tygodniu uczennice klasy VIIIB w ramach projektu „Szlachetnie i zdrowo z małpką Iwoną” obchodziły Światowy Dzień Mycia Rąk, który przypada 15 października. Jego głównym zadaniem jest popularyzacja prawidłowego mycia rąk.

Uczennice poznały poprawną technikę mycia rąk, przeprowadziły zabawy badawcze z wykorzystaniem mydła, które wyjaśniły dzieciom jak ważne jest używanie środków czystości. Dzięki tak nieskomplikowanemu małemu doświadczeniu zrozumiały, że kropla mydła może pokonać bakterie. Ta wiedza na pewno nam się przyda!
Pamiętajcie o systematycznym myciu rąk.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Do zobaczenia !!!   

AKTUALNOŚCI

  • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024

    Jak co roku w styczniu, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd i Pastorałek pod hasłem  "Kolęda łączy", który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku w CKiS w Siedlcach.

    czytaj więcej
  • Poznajemy postać św. Mikołaja - katecheza

    Dnia 22 listopada 2023 r. w Specjalnym Ośrodku Szklono – Wychowawczym w Stoku Lackim odbyła się katecheza prowadzona przez Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl