Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Stare Lubiejewo 2019
Stare Lubiejewo 2019
 

Stare Lubiejewo 2019

13 listopada 2019r. w Zespole Szkół Specjalnych w Starym Lubiejewie, odbył się XVII Przegląd Twórczości Religijnej Osób Niepełnosprawnych pt. "Sakramentalia".

Uczniowie SOSW w Stoku Lackim: Aleksandra Zbieć, Paulina Krążała, Weronika Żurawska, Kinga Chojecka,  Maja Izdebska, Robert Kosowski, Tomasz Dymowski, Paula Wasilewska, Nikola Kosyl; pod okiem opiekunów: s. Katarzyny Balcerzak, p. Mirosławy Grzegorek, p. Elżbiety Nowak i p. Jarosława Ługowskiego po raz kolejny z wielką radością i zaangażowaniem wzięli udział w przeglądzie.
Grupy z występami przybyły z: Ostrowi Mazowieckiej, Czarnowa, Czarni, Zuzeli, Niegowa, Wyszkowa, a także gospodarze ze Starego Lubiejewa.
Zaprezentowany przez uczniów SOSW w Stoku Lackim montaż słowno muzyczny pt. "Błogosławieństwo ziemi", nawiązywał do I pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, podczas której padły ważne słowa papieża: "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi! Tej ziemi!"
Dziękujemy naszym wspaniałym artystom za umożliwienie nam uczestniczenia w tak wielu wartościowych przeżyciach.

AKTUALNOŚCI

  • Wycieczka do Warszawy - Teatr Guliwer i Akademia Papug

    Tuż przed przerwą świąteczną, tj. 20 grudnia 2019 roku uczniowie udali się na długo oczekiwaną wycieczkę do Warszawy.

    czytaj więcej
  • Koncert kolęd i pastorałek "Kolęda łączy"

    Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza do udziału w Koncercie kolęd i pastorałek "Kolęda łączy", który odbędzie się 28 stycznia 2020 roku w CKiS w Siedlcach.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl