Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Spotkanie integracyjne w Szkole Podstawowej Nr 11 w Siedlcach
Spotkanie integracyjne w Szkole Podstawowej Nr 11 w Siedlcach
 

Spotkanie integracyjne w Szkole Podstawowej Nr 11 w Siedlcach

Dnia 20grudnia 2017 roku grupa uczennic z  naszego ośrodka ,wśród której znalazły się dwie przedszkolanki, uczennice klasy III, VII i   jedna uczennica z gimnazjum, udała się na spotkanie integracyjne do  Szkoły Podstawowej Nr 11 w Siedlcach.

To juz nie pierwsze nasze spotkanie z uczniami tej szkoły .  Inicjatorką  była tradycyjnie p. Barbara Krajewska, która wraz ze swoimi podopiecznymi -  uczniami klasy II wszystko przygotowała.  Przedświąteczna atmosfera dominowała podczas całego naszego pobytu . Były prace plastyczne  nawiązujące do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, były  wspólne  zabawy,  kolędowanie, dzielenie się opłatkiem .  Na zakończenie niespodzianka -  wspaniały słodki poczęstunek też ze świętami w tle. Własnoręcznie przygotowane pierniczki   i niesamowite domowe wypieki   kilku uczniów   tej klasy zachwyciły nas .Uczniowie zaprzyjaźnionej klasy  przygotowali  dla  nas  słodkie  podarunki  a my ofiarowaliśmy im własnoręcznie zrobione  serca. Bardzo dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, niezwykłą atmosferę, okazane serce i  życzliwość.

AKTUALNOŚCI

  • Niezapominajki w szkolnym ogródku

    Nasza placówka wzięła udział w konkursie „Niezapominajki w szkolnym ogródku” zorganizowanym przez Polski Klub Ekologiczny OM Koło „Podlasie” w Siedlcach i Bibliotekę Pedagogiczną im. H. Radlińskiej w Siedlcach.

    czytaj więcej
  • Dzień bez komputera z małpką Iwoną

    W ramach obchodów „Światowego dnia bez komputera” w klasie VIIIB odbyły się rozmowy  na temat komputera i Internetu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa stron internetowych