Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Spotkajmy się w Łodzi – Łódzka przyroda
Spotkajmy się w Łodzi – Łódzka przyroda
 

Spotkajmy się w Łodzi – Łódzka przyroda

W dniach 7-9 maja, uczennice klasy VIII B brały udział w II Zjeździe Integracyjno-Rehabilitacyjnym pod hasłem „Spotkajmy się w Łodzi – Łódzka przyroda”.

W podróż wyruszyliśmy pociągiem, co było dla nas dużym przeżyciem.
Zjazd był pełen niesamowitych doświadczeń, radości i wspólnej zabawy. Braliśmy udział w ciekawych warsztatach „Smaki i kolory łódzkiej przyrody”, na których wykonaliśmy lizaki i lody. Nie zabrakło przy tej okazji zadziwiających eksperymentów z suchym lodem i ciekłym azotem. W czasie zajęć przyrodniczo-sensorycznych odkrywaliśmy świat poprzez dźwięki, światło i dotyk. Doskonaliliśmy nasze umiejętności manualne oraz wyobraźnię wykonując kolorowe kwiaty. Dużym przeżyciem dla wszystkich była wycieczka do Łódzkiego Orientarium, gdzie zdobywaliśmy wiedzę o zwierzętach i ich środowisku życia. Z zaciekawieniem słuchaliśmy opowieści przewodnika. To była niezwykła przygoda! 
Dla naszych uczennic wyjazd był okazją do nawiązania nowych znajomości oraz aktywnego i twórczego spędzenia czasu.
Serdecznie dziękujemy zaprzyjaźnionej placówce - SOSW Nr 3 "Jordanówka" w Łodzi - za zaproszenie, ciepłe przyjęcie oraz organizację tego wyjątkowego spotkania. Do zobaczenia za rok!
„Zdrowo i Sportowo” – święto integracji, rodziny i sportu w Stoku Lackim
W malowniczym otoczeniu parku pałacowego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim odbyła się kolejna edycja pikniku rodzinno-sportowego pod hasłem „Zdrowo i Sportowo”. To wyjątkowe wydarzenie, na które dzieci, młodzież i ich rodziny czekają przez cały rok. Łączy ono sportową rywalizację, wspólną zabawę oraz integrację, tworząc atmosferę radości, życzliwości i wzajemnego wsparcia.

AKTUALNOŚCI

  • Sukces naszych wychowanków w konkursie plastycznym „Pejzaż leśny”

    W maju uczniowie naszego Ośrodka uczestniczyli w konkursie plastycznym „Pejzaż leśny”, zorganizowanym przez Nadleśnictwo Siedlce. 

    czytaj więcej
  • „Zdrowo i Sportowo” – święto integracji, rodziny i sportu w Stoku Lackim

    W malowniczym otoczeniu parku pałacowego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim odbyła się kolejna edycja pikniku rodzinno-sportowego pod hasłem „Zdrowo i Sportowo”. To wyjątkowe wydarzenie, na które dzieci, młodzież i ich rodziny czekają przez cały rok. Łączy ono sportową rywalizację, wspólną zabawę oraz integrację, tworząc atmosferę radości, życzliwości i wzajemnego wsparcia.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
https://l77.pl/oferta/pozycjonowanie/