Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w SOSW w Siedlcach.
Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w SOSW w Siedlcach.
 

Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w SOSW w Siedlcach.

Dnia 12 czerwca 2018 grupa młodzieży z naszego Ośrodka wzięła udział w II Siedleckiej  Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych zorganizowanej przez SOSW w Siedlcach.

Spartakiada po raz pierwszy odbyła sie w nowym , wyjątkowym miejscu a  mianowicie  na hali  sportowej przy ZSP nr 3 w Siedlcach.  Wspaniała sportowa rywalizacja, ciekawe konkurencje, serdeczna atmosfera to tylko krótki opis tego co nas czekało. Były konkurencje, były występy zespołów tanecznych, był słodki poczęstunek, oczywiście pamiątkowe medale i upominki.  Za wszystko dziękujemy organizatorom, bawiliśmy się wspaniale i do zobaczenia za rok!!

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie 2022
Integracja uczy w naturalny sposób tolerancji, wrażliwości, otwartości, wyrozumiałości i serdeczności dlatego też 12 maja 2022 r. w ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie zorganizowano spotkanie integracyjne, w którym wzięły udział grupy przedszkolne z Powiatowego Przedszkola Specjalnego w Stoku Lackim, grupa rewalidacyjno-wychowawcza z SOSW w Stoku Lackim oraz grupa przedszkolaków z zaprzyjaźnionego przedszkola w Stoku Lackim.

AKTUALNOŚCI

  • VIII INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „Wiosenne Inspiracje”

    19 maja 2022 r., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiegow Siedlcach odbyła się VIII edycja Integracyjnego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”.

    czytaj więcej
  • „Polska – nasz kraj”

    „Polska – nasz kraj”. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów  zajęć komunikacji realizowanych z uczniami Szkoły Podstawowej i uczniami Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl