Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

„Skrzypek na dachu” w Teatrze Muzycznym w Lublinie
„Skrzypek na dachu” w Teatrze Muzycznym w Lublinie
 

„Skrzypek na dachu” w Teatrze Muzycznym w Lublinie

„Skrzypek na dachu” to jeden z najsłynniejszych musicali.

Głównymi postaciami są mleczarz Tewje, jego żona Gołda i ich córki. Ale w „Skrzypku na dachu”, jak zresztą już na początku mówi sam mleczarz, są i inni. Piosenka „Gdybym był bogaczem”, jedna z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie, jest sztandarowym utworem spektaklu. Nie mniej piękne są „To świt, to noc”, „Kwiatku mój”, czy też finałowa „Anatewka”. Mogła się o tym przekonać grupa miłośników teatru z naszego ośrodka. Młodzież ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy znalazła się na widowni lubelskiego przedstawienia „Skrzypka...”, które wciąż cieszący się wielką popularnością wśród widzów. Do uczestnictwa w tym wydarzeniu muzycznym organizatorzy zaprosili również klasę III Gimnazjum. Niezapomniane artystyczne przeżycie dla nas wszystkich. Na bis zabrzmiała ponownie wzruszająca „Anatewka”. A po spektaklu, niejako na deser, mogliśmy poczuć magię nadchodzących Świąt w scenerii dekoracji i ozdób lubelskiej IKEI, gdzie podróżników czekał także smaczny posiłek.

AKTUALNOŚCI

  • Powitanie Jesieni 2021

    Dzisiaj do naszego Ośrodka w przepięknej oprawie muzycznej „Cztery pory roku - jesień” A. Vivaldiego, zawitała kolorowa Pani Jesień z koszem pełnym niespodzianek oraz listą zadań do wykonania.

    czytaj więcej
  • Dzień Przedszkolaka 2021

    20 września 2021 r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl