Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Przedszkolna wycieczka do lasu
Przedszkolna wycieczka do lasu
 

Przedszkolna wycieczka do lasu

25 września obie grupy przedszkolne spędziły miło czas na świeżym, zdrowym powietrzu w otoczeniu pięknej, malowniczej przyrody leśnej.

Rozpoczęła się kalendarzowa jesień dlatego poszukiwaliśmy pierwszych oznak jesiennej aury. Dzieci poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Obserwowały różnorodność szaty roślinnej lasu: drzewa liściaste, iglaste, mech, słuchały odgłosów lasu, a do kącików przyrody zebrały dary jesieni m.in. szyszki, liście, jarzębinę.

AKTUALNOŚCI

  • Dyplomy dla naszego Ośrodka

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stoku Lackim otrzymał dyplomy sygnowane przez Pana Dariusza Piontkowskiego - Ministra Edukacji Narodowej, za udział w akcjach "Szkoła do hymnu" oraz "Szkoła pamięta".

    czytaj więcej
  • Wycieczka uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy do Muzeum Powstania Warszawskiego

    4 grudnia 2019 roku uczniowie klasy IIIA, IIIB i IB Szkoły Przysposabiającej do Pracy odwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego, jedno z najważniejszych miejsc na historycznej mapie współczesnej Polski.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl