Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Powitanie wiosny 2021
Powitanie wiosny 2021
 

Powitanie wiosny 2021

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego pierwszy dzień wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci.

W tym roku przyszła ona do nas w niedzielę 21 marca. W poniedziałek uczniowie ze szkoły podstawowej pożegnali zimę i powitali upragnioną wiosnę. Mamy nadzieję, że posłucha ona uczniów i zostanie z nami na dobre. Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego przez nas filmu i piosenki z wykorzystaniem znaków PCS o zmiennej marcowej pogodzie.

Powitanie wiosny - film

Piosenka PCS o zmiennej marcowej pogodzie


W ramach tygodniowego obchodu pierwszego dnia wiosnyprzedszkolaki, młodsi i starsi uczniowie naszego ośrodka przygotowywali "wiosenne" zdrowe potrawy,wykonywali prace plastyczne, wiosenne foto ramki oraz zakładali w klasach zielone kąciki przyrody. Poniżej zamieszczamy fotorelację.
 

AKTUALNOŚCI

  • Biblioteka szkolna organizuje wystawę fotograficzną pod hasłem „PRZYŁAPANI NA CZYTANIU”

    Zwracamy się do wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli naszego ośrodka o przesyłanie fotografii zgodnych z tematyką wystawy.

    czytaj więcej
  • Wielkanoc to czas otuchy i nadziei

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl