Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Powiatowy Turniej Boccia w Zespole Placówek w Łukowie 2020
Powiatowy Turniej Boccia w Zespole Placówek w Łukowie 2020
 

Powiatowy Turniej Boccia w Zespole Placówek w Łukowie 2020

Dnia 25 lutego  grupa młodzieży z naszego Ośrodka wzięła udział w Powiatowy Turniej Boccia zorganizowanym przez Zespół Placówek w Łukowie oraz Łukowskie Stowarzyszenia Rozwoju.

W zawodach uczestniczyły drużyny z dwóch szkół podstawowych z Dębowicy i Celin, z ośrodków szkolno – wychowawczych z Dęblina, Baczkowa, Siedlec i Firleja oraz podopieczni z Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach. Swoją reprezentację wystawił też organizator Zespół Placówek.
Honorowego otwarcia uroczystości dokonał dyrektor zespołu placówek pani Danuta Kowal życząc wszystkim dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Bawiliśmy się świetnie!
Wspaniała sportowa rywalizacja, serdeczna atmosfera to tylko krótki opis tego co przeżyliśmy. Były emocje, poczęstunek, oczywiście pamiątkowe medale i dyplomy. 
Za wszystko dziękujemy organizatorom i do zobaczenia za rok!

AKTUALNOŚCI

  • „Niech żyje Bal Karnawałowy 2023!”

    W czwartek, 2 lutego odbył się w naszym ośrodku doroczny bal karnawałowy. W zabawie tanecznej uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy oraz przedszkolaki i uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

    czytaj więcej
  • Kolędowanie w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

    Dnia 25 stycznia, na zaproszenie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach uczniowie klasy III, IV i VI wzięli udział w Jasełkach i wspólnym kolędowaniu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl