Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Powiatowy Dzień Dziecka
Powiatowy Dzień Dziecka
 

Powiatowy Dzień Dziecka

W dniu 8 czerwca 2018 uczniowie z klas szkoły podstawowej, jak co roku wzięli udział w  Powiatowym Dniu Dziecka zorganizowanym w Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach.

Było wiele atrakcji m.in. występy taneczne w wykonaniu „Caro Dance”, konkurencje rekreacyjno - sportowe przygotowane przez GLUKS „ Naprzód” Skórzec, pokaz uzbrojenia – prezentacja 53 Batalionu Lekkiej Piechoty w Siedlcach (Wojska Obrony Terytorialnej) oraz wiele innych pokazów i konkursów. Podczas spotkania nastąpiło rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego w 100 – lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości pod hasłem „ Kto ty jesteś? – Polak mały…”. Dzieci brały udział we wspólnym grillowaniu, słodkim poczęstunku i zostały obdarowane upominkami. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspaniałą zabawę.
Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie 2022
Integracja uczy w naturalny sposób tolerancji, wrażliwości, otwartości, wyrozumiałości i serdeczności dlatego też 12 maja 2022 r. w ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie zorganizowano spotkanie integracyjne, w którym wzięły udział grupy przedszkolne z Powiatowego Przedszkola Specjalnego w Stoku Lackim, grupa rewalidacyjno-wychowawcza z SOSW w Stoku Lackim oraz grupa przedszkolaków z zaprzyjaźnionego przedszkola w Stoku Lackim.

AKTUALNOŚCI

  • VIII INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „Wiosenne Inspiracje”

    19 maja 2022 r., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiegow Siedlcach odbyła się VIII edycja Integracyjnego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”.

    czytaj więcej
  • „Polska – nasz kraj”

    „Polska – nasz kraj”. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów  zajęć komunikacji realizowanych z uczniami Szkoły Podstawowej i uczniami Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl