Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

„Polska – Nasza Niepodległa” konkurs recytatorski rozstrzygnięty
„Polska – Nasza Niepodległa” konkurs recytatorski rozstrzygnięty
 

„Polska – Nasza Niepodległa” konkurs recytatorski rozstrzygnięty

7 listopada 2018 roku odbył się w naszym ośrodku konkurs recytatorski „Polska - Nasza Niepodległa”, zorganizowany z okazji 100 – lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów z poszczególnych szkół naszego Ośrodka.

W doniosłej atmosferze wysłuchaliśmy wierszy o tematyce patriotycznej. Pozytywnym zaskoczeniem dla wszystkich obecnych  była interpretacja utworów: recytacja z pamięci, czytanie, czytanie uczestniczące
z wykorzystaniem znaków i gestów. Występujący uczniowie otrzymali gromkie brawa od widowni. Komisja konkursowa wyróżniła wszystkich uczniów biorących udział w konkursie. Były to klasy: II, III a, IV, VIII b, III a Pdp. Pani Wicedyrektor wręczyła dyplomy oraz wyraziła podziw wobec dużego zaangażowania  dzieci i nauczycieli  w przygotowanie  się do konkursu. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody rzeczowe. Dziękujemy komisji za obiektywność, a także poświęcony czas. W ten sposób uczciliśmy setną rocznicę odzyskania niepodległości.

AKTUALNOŚCI

  • „Niech żyje Bal Karnawałowy 2023!”

    W czwartek, 2 lutego odbył się w naszym ośrodku doroczny bal karnawałowy. W zabawie tanecznej uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy oraz przedszkolaki i uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

    czytaj więcej
  • Kolędowanie w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

    Dnia 25 stycznia, na zaproszenie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach uczniowie klasy III, IV i VI wzięli udział w Jasełkach i wspólnym kolędowaniu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl