Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Połączyła nas kolęda
Połączyła nas kolęda
 

Połączyła nas kolęda

17 stycznia 2019 roku w CKiS w Siedlcach odbył się koncert kolęd i pastorałek „Kolęda łączy”. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Starosta Siedlecki, natomiast patronat medialny zapewnił Tygodnik Siedlecki oraz Katolickie Radio Podlasie i portal Podlasie24.

W klimacie radości przeżywanej z okazji świętowania uroczystości Bożego Narodzenia, talenty wokalne oraz gry na instrumentach zaprezentowały dzieci i młodzież z różnych placówek naszego regionu: ośrodków szkolno – wychowawczych, przedszkoli (w tym także przedszkoli z oddziałami integracyjnymi), szkół podstawowych, gimnazjów, szkoły muzycznej oraz scholi dziecięcej. Niezmiernie miło było nam gościć osoby na co dzień profesjonalnie zajmujące się muzyką oraz tych, dla których stała się ona życiową pasją.
Dziękujemy naszym przyjaciołom, którzy niezmiennie bezinteresownie wspierają nas w realizacji podejmowanych przez nas przedsięwzięć, a także uczestnikom za piękne wykonania prezentowanych utworów. Życzymy wszystkim, aby kolęda łączyła nas nie tylko w tym roku…

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Król.

AKTUALNOŚCI

  • Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

    czytaj więcej
  • Wycieczka do Sejmu i Senatu RP 2019

    18 czerwca 2019r. uczniowie Szkoły PdP z p. dyr. A. Hołownią oraz nauczycielkami: p. B. Frankowską, p. M. Krystowską, p. M. Grzegorek wzięli udział w wycieczce do Warszawy. W planach było zwiedzanie Sejmu i Senatu Rzeczpospolitej Polskiej.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl