Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Pokaz Mody Patriotycznej 2022
Pokaz Mody Patriotycznej 2022
 

Pokaz Mody Patriotycznej 2022

Świętować można na wiele sposobów: jedni recytują wiersze, drudzy organizują koncerty patriotyczne,  inni rajdy, kolejni biegi patriotyczne. A my podobnie, jak w ubiegłym roku postanowiliśmy zorganizować Pokaz Mody Patriotycznej.

Jak na prawdziwym pokazie mody, krocząc po czerwonym dywanie  uczniowie przy dźwiękach muzyki poloneza, walca prezentowali swoje kreacje, które nawiązywały do historii, kultury, tradycji polskiej oraz barw narodowych. Wśród kostiumów dominowały stroje sportowe, militarne, z minionej epoki, biało-czerwone. Wydarzenie to było bardzo ekscytujące i sprawiło wszystkim wiele radości. Było patriotycznie i uroczo.
Warto podkreślić, iż rodzice i nauczyciele wykazali się wielkim zaangażowaniem i finezją przygotowując stroje dla swoich dzieci. Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą współpracę.
Koniecznie obejrzyjcie fotogalerię. Zapraszamy.

AKTUALNOŚCI

  • Dzień Pluszowego Misia 2022

    Wszyscy znamy misie z bajek i filmów. Koralgol, Uszatek, Puchatek, Paddington, Tedy to przyjaciele wielu z nas.

    czytaj więcej
  • Wycieczka do manufaktury czekolady

    W środę 23 listopada od wczesnych godzin porannych dużo się działo. Najstarsze klasy Szkoły Przysposabiającej do Pracy przygotowywały się do wyjazdu na wycieczkę szkolną.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl