Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Pokaz Mody Ekologicznej 2023
Pokaz Mody Ekologicznej 2023
 

Pokaz Mody Ekologicznej 2023

Szanowni Państwo! Cóż to był za pokaz! Takich kreacji na co dzień i od święta jeszcze nikt nigdy nie widział w naszym Ośrodku.

Uczniowie zaprezentowali fantazyjne, ale przede wszystkim ekologiczne stroje. Niejeden światowej sławy projektant mody mógłby zaczerpnąć od nich inspirację dla swojej kolekcji.
Wszyscy uczniowie zostali hojnie nagrodzeni brawami, ich stroje wzbudzały zachwyt publiczności,
a oni sami, jak widać na zdjęciach również świetnie się bawili. Stroje przygotowane przez uczestników oraz ich rodziców po raz kolejny zaskoczyły pomysłowym sposobem wykonania i niezwykłą estetyką. Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłu i zaangażowania.
Zapraszamy do obejrzenia pięknych, kolorowych strojów dziewczęcych oraz chłopięcych, do przygotowania których zostały użyte m.in.: gazety, rolki papierowe, worki, nakrętki, itp.
Mamy nadzieję, że za rok odbędzie się kolejna edycja!

AKTUALNOŚCI

  • „Spotkania z muzyką 2024” – podsumowanie

    „Muzyka jest wiecznym elementem życia” - Johann Sebastian Bach

    czytaj więcej
  • Warsztaty ceramiczne w Arche w Siedlcach

    W drugim półroczu mijającego roku szkolnego uczennice klasy VIIIB udały się w niezapomnianą podróż w świat sztuki i rzemiosła. Dzięki Fundacji Leny Grochowskiej działającej w Arche w Siedlcach dziewczęta odkrywały tajemnice formowania gliny oraz szkliwienia, malowania i zdobienia ceramiki podczas dziesięciu zajęć warsztatowych.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa stron internetowych