Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Piknik Rodzinny 2021
Piknik Rodzinny 2021
 

Piknik Rodzinny 2021

Dnia 7 czerwca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Stoku Lackim odbył się Piknik Rodzinny – coroczne święto szkoły, tradycyjnie połączone z obchodami Dnia Dziecka. Wyjątkowość imprezy podkreślał styl dekoracji – w klimacie przyjaznych jaskiniowców.

Na uczniów oraz zaproszonych gości przygotowana została moc atrakcji. Zanim jednak zabawa rozpoczęła się na dobre, uroczystość została otwarta przez Dyrektor Ośrodka – Panią Annę Hołownię. Otwarcie było tym bardziej szczególne, gdyż łączyło się z oficjalnym otwarciem nowo wybudowanego obiektu rekreacyjno-edukacyjnego na terenie Ośrodka. Po przecięciu wstęgi przez Panią Dyrektor w towarzystwie znamienitych gości, przystąpiono do zabawy. Wśród wielu atrakcji uczestnicy imprezy mogli stanąć twarzą w twarz i zapoznać się z Alpaką, wykonać watę cukrową, zaznać ochłody częstując się lodami oraz świeżo wyciskanymi sokami, aby stanąć w szranki na zawodach sportowych startując w przygotowanych konkurencjach. Przymierzyć się można było do luksusowej limuzyny wprost z epoki kamienia łupanego oraz wykonać pamiątkowe zdjęcia z dinozaurami. Na dusze bardziej artystyczne czekało malowanie jaskiniowych tipi i wykonanie obrazów w drewnianych ramach. Po wielu wysiłkach można było poczęstować się smakołykami z grilla.
Na zakończenie imprezy szczególne zadanie stanowiło „Marzenie do nieba” – zebrane marzenia, sporządzone przez uczestników imprezy, zostały wpakowane w balon i wypuszczone w niebo. Zwieńczeniem spotkania był tort-niespodzianka.
Dziękujemy wszystkim znamienitym gościom, którzy swoją obecnością uświetnili to miłe spotkanie, dziękujemy wszystkim sponsorom, opiekunom i przyjaciołom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim za wsparcie i każde dobro skierowane w naszą stronę. Po tak radosnych przeżyciach zapraszamy ponownie za rok!

AKTUALNOŚCI

  • Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

    Upalne dni zwiastują nadchodzące wakacje. W naszym Ośrodku oficjalnie pożegnaliśmy rok szkolny.

    czytaj więcej
  • Za co lubimy lato?

    „Za co lubimy lato?” – na to pytanie staraliśmy się odpowiedzieć  podczas zajęć z przedmiotu komunikacja.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl