Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Piknik rodzinny 2019
Piknik rodzinny 2019
 

Piknik rodzinny 2019

Dzień 30.05.2019 roku dla społeczności Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Stoku Lackim był szczególny. W szkole odbyło się spotkanie uczniów z całymi ich rodzinami. w czasie pikniku rodzinnego świętowano przede wszystkim Dzień Dziecka, ale znalazły się również akcenty związane z Dniem Matki i zbliżającym się Dniem Ojca.

Organizatorami spotkania byli dyrekcja i pracownicy SOSW w Stoku Lackim, oraz stowarzyszenie „Ty i Ja” działające przy tej placówce. na uczestników czekało wiele atrakcji. Spotkanie rozpoczęło się od części artystycznej, po której nastąpił czas na zabawę i wspólne, rodzinne spędzanie czasu. Podobne spotkania, w SOSW w Stoku Lackim odbywają się corocznie. W tym roku na uczestników czekały dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, stoisko ze świeżo wyciskanymi sokami, fontanną czekolady oraz owocami. We współpracy z Dywizjonem Przeciwlotniczym Wojska Polskiego oraz Ochotniczą Strażą pożarną w Pruszynie utworzono dwa stanowiska, na których każdy z obecnych mógł zapoznać się ze sprzętem z jakiego korzystają poszczególne służby, przymierzyć część ekwipunku. Zabawami i organizacją czasu zajęła się zaprzyjaźniona z placówką animator kultury. „Piknik rodzinny 2019” zakończył się słodką niespodzianką w postaci tortu.

AKTUALNOŚCI

  • Powitanie Jesieni 2021

    Dzisiaj do naszego Ośrodka w przepięknej oprawie muzycznej „Cztery pory roku - jesień” A. Vivaldiego, zawitała kolorowa Pani Jesień z koszem pełnym niespodzianek oraz listą zadań do wykonania.

    czytaj więcej
  • Dzień Przedszkolaka 2021

    20 września 2021 r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl