Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Piknik rodzinny 2017
Piknik rodzinny 2017
 

Piknik rodzinny 2017

1 czerwca 2017 roku w naszym Ośrodku odbył się tradycyjny Piknik rodzinny. Spotkanie dotyczyło głównie wychowanków internatu i ich rodzin ale nie zabrakło licznych gości.

Tegoroczny piknik swój szczególny charakter zawdzięczał przypadającemu akurat Światowemu Dniu Dziecka. Po otwarciu spotkania przez Panią Dyrektor Annę Hołownię oraz Panią V-ce dyrektor Annę Mościcką, życzenia zgromadzonym złożył Starosta Powiatu Siedleckiego Pan Dariusz Stopa.
Wśród licznych atrakcji przewidzianych na tę uroczystość wymienić należy przedstawienie przygotowane przez wychowawców i wychowanków internatu, zabaw taneczno - muzycznych przygotowanych przez odwiedzających nas już po raz drugi gości z Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z siedzibą w Chodowie - Pana Marka Zegarka i Panią Izę Niezapominajkę. Nie zabrakło również emocji sportowych - rozegrane zostały mecze piłki nożnej z udziałem naszych wielkich przyjaciół - kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej. Rozgrywki piłkarskie przeplatane były wieloma konkurencjami sprawnościowymi dla dzieci i rodziców. Niespodzianką przygotowaną przez gości z GOK-u był pokaz baniek mydlanych. Na zgromadzonych czekał słodki poczęstunek, pozwalający pokrzepić się nieco w trakcie sportowych wyzwań.
Zwieńczeniem spotkania była tradycyjna już kolacja w formie kiełbasek z ogniska. Tak jak w latach poprzednich, tak i tym razem dopisała pogoda oraz wyśmienite humory wszystkich uczestników.

AKTUALNOŚCI

  • 2 kwietnia 2024 r. - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

    W ramach obchodów Światowego DniaŚwiadomości Autyzmu nasza placówka organizuje jubileuszową X-tą edycję konkursu plastycznego pt. „Kocham, myślę, czuję… na niebiesko”.

    czytaj więcej
  • Walentynki 2024

    14 lutego to fantastyczny dzień w kalendarzu. Wszyscy wiedzą, że właśnie wtedy obchodzimy święto zakochanych. Zawsze staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Kultywujemy tradycję miłości, przyjaźni i szacunku do drugiego człowieka.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl