Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Narodowe Święto Niepodległości 2022
Narodowe Święto Niepodległości 2022
 

Narodowe Święto Niepodległości 2022

10 listopada  w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości w SOSW w Stoku Lackim odbyła się uroczysta akademia.

Swoją obecnością zaszczycili nas: dziennikarka Tygodnika siedleckiego – pani Agnieszka Król, specjalista służby  leśnej - pani Regina Sowińska oraz przedstawiciele służby wojskowej: szeregowy - pani Dominika Błażejczyk oraz starszy kapral - pan Paweł Młodzikowski, którzy wzięli udział w krótkiej inscenizacji poświęconej rozumieniu pojęcia „Ojczyzna” przez przedstawicieli różnych zawodów.
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stoku Lackim już po raz piąty włączył się do akcji „Szkoła do hymnu”, gdzie niepełnosprawni intelektualnie uczniowie z ogromnym zaangażowaniem odśpiewali hymn Rzeczypospolitej.
Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali patriotyczne pieśni. Wśród obecnych nie zabrakło symboli narodowych - kotylionów i biało-czerwonych flag.

AKTUALNOŚCI

  • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024

    Jak co roku w styczniu, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd i Pastorałek pod hasłem  "Kolęda łączy", który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku w CKiS w Siedlcach.

    czytaj więcej
  • Poznajemy postać św. Mikołaja - katecheza

    Dnia 22 listopada 2023 r. w Specjalnym Ośrodku Szklono – Wychowawczym w Stoku Lackim odbyła się katecheza prowadzona przez Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl