Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Narodowe Święto Niepodległości 2020
Narodowe Święto Niepodległości 2020
 

Narodowe Święto Niepodległości 2020

Dzień 11 listopada - to wyjątkowa data dla każdego Polaka. W bieżącym roku świętujemy 102. rocznicę niepodległości naszej ojczyzny. Uczniowie naszego Ośrodka uczcili pamięć tych, którzy walczyli o wolność Polski. przygotowując krótką część artystyczną  oraz prace plastyczne.

W związku z występującym zagrożeniem COVID - 19 nie przewidziano apelu. Tegoroczne występy zostały nagrane. Zapraszamy do obejrzenia filmu i prac plastycznych wykonanych przez przedszkolaków oraz uczniów naszego ośrodka pod kierunkiem nauczycieli:
M. Szczepaniak, B. Paczuskiej, O Nasiłowskiej, M. Cielemęckiej, M. Kowalczyk, B. Frankowskiej, M. Krystowskiej i E. Nowak.


Film z okazji Narodowego Święta Niepodległości

AKTUALNOŚCI

  • „Niech żyje Bal Karnawałowy 2023!”

    W czwartek, 2 lutego odbył się w naszym ośrodku doroczny bal karnawałowy. W zabawie tanecznej uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy oraz przedszkolaki i uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

    czytaj więcej
  • Kolędowanie w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

    Dnia 25 stycznia, na zaproszenie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach uczniowie klasy III, IV i VI wzięli udział w Jasełkach i wspólnym kolędowaniu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl