Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Msza Święta wielkopostna 2020
Msza Święta wielkopostna 2020
 

Msza Święta wielkopostna 2020

Msza Święta wielkopostna poprzedzona spowiedzią uczniów odbyła się 11.03.2020r.

Pięknie przystrojony hol dekoracją wielkopostną przygotowały: p. Paula Nasiłowska i p. Renata Seroczyńska. Za co serdecznie Paniom dziękujemy. Mszę Świętą odprawił ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach ks. Maciej Majek. Śpiew podczas liturgii animowali klerycy z tegoż seminarium. Podczas kazania pasyjnego ks. Maciej przypomniał wszystkim co Pan Jezus dla nas wycierpiał oraz zachęcał abyśmy przez czyste serca i dobre uczynki pomagali Jezusowi. Zgromadzone przez księdza rekwizyty bardzo ubogaciły liturgię, co możemy obejrzeć na zamieszczonych zdjęciach.

AKTUALNOŚCI

  • „Niech żyje Bal Karnawałowy 2023!”

    W czwartek, 2 lutego odbył się w naszym ośrodku doroczny bal karnawałowy. W zabawie tanecznej uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy oraz przedszkolaki i uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

    czytaj więcej
  • Kolędowanie w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

    Dnia 25 stycznia, na zaproszenie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach uczniowie klasy III, IV i VI wzięli udział w Jasełkach i wspólnym kolędowaniu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl