Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

 

Mikołajki

Dnia 5 grudnia 2012 r. odbyło się w SOSW w Stoku Lackim spotkanie z Mikołajem. W Mikołajkach udział wzięli klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego oraz rodzice  wielu wychowanków.

Organizatorzy imprezy przygotowali dla dzieci oraz rodziców wiele atrakcji: zagadki, konkursy, zabawy, piosenki. Nowościa było to, że każda z internackich grup wychowawczych przygotowała na spotkanie z Mikołajem  swój krótki program artystyczny. Były to inscenizacje oraz piosenki. Impreza przebiegała w serdecznej oraz rodzinnej atmosferze. Wychowankowie wraz z rodzcami wykazali duże zaangażowanie w przygotowany przez organizatorów program imprezy biorąc w nim aktywny udział. Klerycy z WSD angażowali obecnych do zespołowego śpiewania. Mikołaj wręczył wszystkim wychowankom Ośrodka pięknie opakowane paczki o zróżnicowanej zawartości w zależności od wieku i zainteresowań dzieci.
Organizatorzy:
Halina Urban,
Maria Prekurat.

AKTUALNOŚCI

  • Powitanie Jesieni 2021

    Dzisiaj do naszego Ośrodka w przepięknej oprawie muzycznej „Cztery pory roku - jesień” A. Vivaldiego, zawitała kolorowa Pani Jesień z koszem pełnym niespodzianek oraz listą zadań do wykonania.

    czytaj więcej
  • Dzień Przedszkolaka 2021

    20 września 2021 r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl