Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Miesiąc AAC w naszej szkole.
Miesiąc AAC w naszej szkole.
 

Miesiąc AAC w naszej szkole.

Dnia 27.10.2014r. obchodziliśmy uroczyście miesiąc AAC.

Na spotkanie zaprosiliśmy uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Odbyło się ono pod hasłem „Jesienne, owocowe przysmaki”. Rozpoczęliśmy od zagadek i piosenek związanych z obecną porą roku, następnie uczennice z kl. II zaprezentowały taniec pt. „Małe, czerwone jabłuszko”. Pod koniec zajęć dzieci wykonały owocowe szaszłyki z przepisu wykorzystującego znaki PCS. Uczniowie każdej klasy zaprezentowali swoje smakołyki, które w szybkim tempie zniknęły z talerzyków. Dzieci niemówiące, które brały udział w spotkaniu przygotowały przekąski także dla innych uczniów. Za udział w spotkaniu klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Zajęcia przygotowały: B. Drajkarz i I.Ostrowska.

AKTUALNOŚCI

  • Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

    czytaj więcej
  • Wycieczka do Sejmu i Senatu RP 2019

    18 czerwca 2019r. uczniowie Szkoły PdP z p. dyr. A. Hołownią oraz nauczycielkami: p. B. Frankowską, p. M. Krystowską, p. M. Grzegorek wzięli udział w wycieczce do Warszawy. W planach było zwiedzanie Sejmu i Senatu Rzeczpospolitej Polskiej.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl