Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Miesiąc AAC w naszej szkole.
Miesiąc AAC w naszej szkole.
 

Miesiąc AAC w naszej szkole.

Dnia 27.10.2014r. obchodziliśmy uroczyście miesiąc AAC.

Na spotkanie zaprosiliśmy uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Odbyło się ono pod hasłem „Jesienne, owocowe przysmaki”. Rozpoczęliśmy od zagadek i piosenek związanych z obecną porą roku, następnie uczennice z kl. II zaprezentowały taniec pt. „Małe, czerwone jabłuszko”. Pod koniec zajęć dzieci wykonały owocowe szaszłyki z przepisu wykorzystującego znaki PCS. Uczniowie każdej klasy zaprezentowali swoje smakołyki, które w szybkim tempie zniknęły z talerzyków. Dzieci niemówiące, które brały udział w spotkaniu przygotowały przekąski także dla innych uczniów. Za udział w spotkaniu klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Zajęcia przygotowały: B. Drajkarz i I.Ostrowska.

AKTUALNOŚCI

  • Dzień Edukacji Narodowej 2019

    Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników naszego Ośrodka na uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, które odbędą się w piątek 11 paźdniernika o godzinie 10:00.

    czytaj więcej
  • Wycieczka do siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Siedlcach

    7 października 2019 roku uczniowie klasy IIIA Pdp i III B Pdp  wzięli udział w wycieczce do  siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Siedlcach.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl