Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Magiczne Ogrody 2017
Magiczne Ogrody 2017
 

Magiczne Ogrody 2017

W dniu 06.06.017r. uczniowie naszej szkoły wspólnie z nauczycielami, uczestniczyli w wycieczce do "Magicznych Ogrodów" w Trzciance k.Janowca.

W tej wspaniałej krainie, pełnej tajemniczych mieszkańców, spędziliśmy kilka godzin słuchając opowieści o czarodzieju Zoranie. Wśród drzew, kwitnących krzewów i kwiatów spotkaliśmy Magiczne Ptaki, Drzewce, Bulwiaki, Mordole i Waleczne Krasnoludy.
Słońce towarzyszyło nam podczas całego pobytu na terenie ogrodów. Po zakończeniu zwiedzania zjedliśmy pyszny obiad, po którym, pełni wrażeń wróciliśmy do Stoku Lackiego.

AKTUALNOŚCI

  • 2 kwietnia 2024 r. - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

    W ramach obchodów Światowego DniaŚwiadomości Autyzmu nasza placówka organizuje jubileuszową X-tą edycję konkursu plastycznego pt. „Kocham, myślę, czuję… na niebiesko”.

    czytaj więcej
  • Walentynki 2024

    14 lutego to fantastyczny dzień w kalendarzu. Wszyscy wiedzą, że właśnie wtedy obchodzimy święto zakochanych. Zawsze staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Kultywujemy tradycję miłości, przyjaźni i szacunku do drugiego człowieka.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl