Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Lato w Stoku 2016
Lato w Stoku 2016
 

Lato w Stoku 2016

W dniach 22 – 26 sierpnia 2016 r. w naszym Ośrodku odbywać się będzie letni wypoczynek dzieci i młodzieży realizowany wg. programu "Lato w Stoku"

Program powstał z myślą o uczniach szkoły podstawowej i gimnazjum przy Ośrodku Szkolno – Wychowawczym
w Stoku Lackim, realizowany jest poprzez zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży w okresie ferii letnich.  W ramach programu uczestnicy będą mogli m.in. kształtować umiejętność samodzielnego przygotowania posiłku z półproduktów, aktywnie wypoczywać wykorzystując gry i zabawy sportowe, lepiej poznać siebie i rozumieć poprzez wykorzystanie elementów metod terapeutycznych:
- muzykoterapii
- hortiterapii
- Ruchu Rozwijającego bazującego na metodzie Weroniki Sherborne,
Uczniowie korzystać mogą również ze stymulacji polisensorycznej w Sali Doświadczania Świata,
Letni wypoczynek wśród kolegów i koleżanek pomoga kształtować zasady świadomej dyscypliny i harmonijnego współżycia w zespole poprzez wdrażanie do wspólnej zabawy.

AKTUALNOŚCI

  • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024

    Jak co roku w styczniu, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd i Pastorałek pod hasłem  "Kolęda łączy", który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku w CKiS w Siedlcach.

    czytaj więcej
  • Poznajemy postać św. Mikołaja - katecheza

    Dnia 22 listopada 2023 r. w Specjalnym Ośrodku Szklono – Wychowawczym w Stoku Lackim odbyła się katecheza prowadzona przez Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl