Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

„Książę szuka żony”
„Książę szuka żony”
 

„Książę szuka żony”

22 lutego 2018r. gościliśmy po raz pierwszy w naszym Ośrodku uczniów ze starszych klas Szkoły Podstawowej w Pruszynie z opiekunem Panią Renatą Seroczyńską. Przyjechali do nas z przedstawieniem teatralnym pt. „Książę szuka żony”.

Ładna dekoracja, a także piękne stroje dodawały dostojności przedstawianej sztuce. Mali oraz duzi widzowie mieli również okazję wysłuchać dwóch piosenek „ Tylko mnie poproś do tańca” oraz „Zamień dzień w noc” w wykonaniu uczennic Kariny Szurek i Olgi Jagieło. Wszyscy wykonawcy wykazali się dużym talentem aktorskim i wokalnym. Za włożony trud w przygotowanie tegoż przedsięwzięcia, młodzież została nagrodzona przez publiczność gromkimi brawami. Po występie Goście zwiedzili nasz Ośrodek. Mogli bezpośrednio spotkać się z dziećmi i młodzieżą uczącą się w naszej placówce, z którymi chętnie pozowali do zdjęć. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Po kilku godzinach pożegnaliśmy swoich przyjaciół, wyrażając nadzieję na kolejne spotkanie jeszcze w tym roku.

AKTUALNOŚCI

  • „Niech żyje Bal Karnawałowy 2023!”

    W czwartek, 2 lutego odbył się w naszym ośrodku doroczny bal karnawałowy. W zabawie tanecznej uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy oraz przedszkolaki i uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

    czytaj więcej
  • Kolędowanie w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

    Dnia 25 stycznia, na zaproszenie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach uczniowie klasy III, IV i VI wzięli udział w Jasełkach i wspólnym kolędowaniu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl