Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Krok w dorosłość – 18 urodziny Emilii
Krok w dorosłość – 18 urodziny Emilii
 

Krok w dorosłość – 18 urodziny Emilii

30 listopada 2020 r. w Szkole Przysposabiającej do Pracy odbyła się miła uroczystość. Nasza uczennica, pierwszoklasistka Emilia, świętowała swoje 18 Urodziny.

W zgodzie z trzema zasadami bezpieczeństwa „DDM” i w skromnej oprawie, ale w serdecznej atmosferze
i od uśmiechniętej grupki najbliższych gości – Jubilatka przyjmowała życzenia i upominki. Wśród osób zaproszonych nie zabrakło nauczycieli Emilii, wychowawczyń oraz koleżanek i kolegów ze szkoły. Do życzeń dla wkraczającej w dorosłe życie dziewczynki dołączyła również Pani Dyrektor oraz Pani Wicedyrektor ośrodka.
Po południu także społeczność internatu spotkała się na słodkim urodzinowym poczęstunku u naszej Jubilatki. Dużo dobrego na dorosłej drodze życia od nas wszystkich – Emilko!!

AKTUALNOŚCI

  • „Niech żyje Bal Karnawałowy 2023!”

    W czwartek, 2 lutego odbył się w naszym ośrodku doroczny bal karnawałowy. W zabawie tanecznej uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy oraz przedszkolaki i uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

    czytaj więcej
  • Kolędowanie w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

    Dnia 25 stycznia, na zaproszenie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach uczniowie klasy III, IV i VI wzięli udział w Jasełkach i wspólnym kolędowaniu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl