Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Konkurs Rozstrzygnięty !!!
Konkurs Rozstrzygnięty !!!
 

Konkurs Rozstrzygnięty !!!

Od 22 lutego do 5 maja bieżącego roku trwał XII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Trudne głoski, trudna sprawa z głoską „R” – to jest zabawa!”

Celem konkursu było:
- rozwijanie zainteresowań plastycznych,
- zainteresowanie uczniów trudnymi głoskami i wyrazami,
- dbałość o poprawną wymowę.

W konkursie wzięły udział dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Prace były wykonane różnymi technikami, ciekawie i pomysłowo. Zaskakiwały starannością wykonania i dużą inwencją twórczą. Przez połączenie rozmaitych materiałów zdobniczych były wyjątkowe i przysporzyły dużego kłopotu jurorom z wytypowaniem zwycięzców. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik oraz samodzielność.

Prace oceniała komisja w składzie:
Anna Hołownia - Dyrektor SOSW w Stoku Lackim,
Elżbieta Politowska - kierownik internatu,
Beata Drajkarz - nauczyciel przedmiotu komunikacja,
Iwona Ostrowska - nauczyciel przedmiotu komunikacja,
Anna Ułanowska - nauczyciel wychowawca.


Organizatorem konkursu był Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim oraz Wydawnictwo KOMLOGO (
http://www.komlogo.pl/index.php/konkursy?task=konkurs&idk=15 ).

                            
                   
 













LAUREACI:


KATEGORIA I
dzieci od 4 do 6 lat

 
I miejsce:
Antonina Badura
Opiekun: Lidia Badura
Miejskie Przedszkole nr 99, Katowice

II miejsce:
Aleksandra Kościak
Opiekun: Elżbieta Konopacka
Szkoła Podstawowa z oddz. int. nr 216, Warszawa

III miejsce:
Aleksandra Koźlarek
Opiekun: Sylwia Siwiak
Gminne Przedszkole w Siedlisku

Wyróżnienia:

Szymon Hryncewicz
Opiekun: Małgorzata Ościak
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Pęcinie

Daria Bochniak
Opiekun: Renata Kmieć
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Radomiu

Zosia Zdanowicz
Opiekun: Magdalena Skwara
Przedszkole Społeczne w Milanówku

KATEGORIA II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat


I miejsce:
Marcel Łopaciński
Opiekun: Anna Szczepańska
Przedszkole Miejskie nr 214, Łódź

II miejsce:
Antonina Stawicka
Opiekun: Aleksandra Brauer-Marszałek
Przedszkole nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek, Łaziska Górne

III miejsce:
Zofia Mateja
Opiekun: Sabina Broj
PSP im. M. Kopernika w Malni

Wyróżnienia:


Karol Kaniewski

Opiekun: Elżbieta Konopacka
Szkoła Podstawowa z oddz. int. nr 216, Warszawa

KATEGORIA III
dzieci od 7 do 9 lat


I miejsce:
Maja Walczyszewska
Opiekun: Ewa Gawrońska
ZSOI nr 3, Kraków

II miejsce:
Paulina Mrozek
Opiekun: Jolanta Bausmer-Ceglarek
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rospond, Żyrowa

III miejsce:
Konrad Krauze
Opiekun: Natalia Barzańska
Szkoła Podstawowa nr 5, Żary

Wyróżnienia:

Nikola Kluska
Opiekun: Anna Stepień
Szkoła Podstawowa w Niedzielsku

Małgorzata Lose
Opiekun: Grażyna Szewczyk
Szkoła Podstawowa, Kończyce Małe

KATEGORIA IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat


I miejsce:
Patrycja Jurczyk
Opiekun: Alicja Jakubowska
SOSW im. J. Brzechwy, Szprotawa

II miejsce:
Karolina Baniak
Opiekun: Kazimiera Czabaj
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Moszczanka

III miejsce:
Piotr Baran
Opiekun: Ewelina Pal
Publiczne Przedszkole w Maciejowicach, Wilga

Wyróżnienia:

Szymon Filipiak
Opiekun: Ewa Falkowska
Przedszkole Miejskie nr 214, Łódź

KATEGORIA V
dzieci od 10 do 12 lat


I miejsce:
Mikołaj Potoczny
Opiekun: Elżbieta Lipska
Zespół Szkół Publicznych nr 3, Żyrardów

II miejsce:
Katarzyna Kompanowska
Opiekun: Marzena Tarczyńska
Szkoła Podstawowa nr 18 we Włocławku

III miejsce:
Aleksandra Glinka
Opiekun: Sylwia Malcharczyk
Szkoła Podstawowa nr 14 w Gliwicach

Wyróżnienia:

Wojciech Budzikowski

Opiekun: Elżbieta Lipska
Zespół Szkół Publicznych nr 3, Żyrardów

KATEGORIA VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat


I miejsce:
Kamil Chyła
Opiekun: Magdalena Kuczkowska
Sszkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku

II miejsce:
Adrian Szewczyk
Opiekun: Jadwiga Kaczkowska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wych. w Jaśle

III miejsce:
Joanna Tkacz
Opiekun: Joanna Gajowska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chojnie

Wyróżnienia:

Sylwia Łaszczewska
Opiekun: Bogumiła Pigoń-Reglińska
ZKPiG, KOLBUDY

Artur Urban
Opiekun: Anna Mościcka
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stoku Lackim

Patryk Chmielak
Opiekun: Anna Ułanowska
Specjalny Oś
rodek Szkolno-Wychowawczy w Stoku Lackim





AKTUALNOŚCI

  • Nauka zdalna

    Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć nadesłanych przez naszych uczniów.

    czytaj więcej
  • Podziękowanie za udział w akcji Polska – moja Ojczyzna

    Po zakończonej akcji - czas na podsumowanie.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl