Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024
Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024
 

Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024

Wspaniali goście, utalentowani wykonawcy, sala wypełniona po brzegi, wyjątkowa, zimowa aura i gorąca  atmosfera!!!
A wszystko to dzięki dzieciom i młodzieży z różnych placówek oświatowych z powiatu siedleckiego i z samego miasta,  reprezentujących przedszkola, szkoły podstawowe, Specjalne Ośrodki Szkolno - Wychowawcze oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej.

VI Koncert Kolęd i Pastorałek „Kolęda łączy” organizowany 9 stycznia  przez SOSW w Stoku Lackim przyciągnął
w tym roku ogromne grono bliskich nam przyjaciół i gości. Jesteśmy wdzięczni wszystkim występującym oraz osobom, które przygotowały dzieci i młodzież do występów artystycznych. Przepiękne wykonania kolęd i pastorałek dostarczyły publiczności ogrom pozytywnych przeżyć i wzruszeń.
Koncert miał na celu integrację różnych środowisk twórczych dzieci i młodzieży, zaprezentowanie talentów
i możliwości uczniów w formie występów wokalnych i tanecznych..
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął starosta siedlecki, pan Karol Tchórzewski, zaś medialny Tygodnik siedlecki i Katolickie Radio Podlasie.
Za obecność podczas Koncertu szczególnie dziękujemy przedstawicielom władz powiatu, którzy zawsze towarzyszą nam w wyjątkowych dla nas przedsięwzięciach oraz dyrektorom placówek, które wspierają nasz ośrodek w codziennym funkcjonowaniu.
Szczególne podziękowania kierujemy na ręce naszych darczyńców i sponsorów:  Małgorzaty Cepek - wicestarosty siedleckiego,  Jerzego  Osiaka -Nadleśniczego z Nadleśnictwa Siedlce  oraz właścicieli Hurtowni Zabawek Benotti
w Siedlcach.

AKTUALNOŚCI

  • 2 kwietnia 2024 r. - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

    W ramach obchodów Światowego DniaŚwiadomości Autyzmu nasza placówka organizuje jubileuszową X-tą edycję konkursu plastycznego pt. „Kocham, myślę, czuję… na niebiesko”.

    czytaj więcej
  • Walentynki 2024

    14 lutego to fantastyczny dzień w kalendarzu. Wszyscy wiedzą, że właśnie wtedy obchodzimy święto zakochanych. Zawsze staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Kultywujemy tradycję miłości, przyjaźni i szacunku do drugiego człowieka.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl